February 23, 2019

Magazín o automobilech

S výběrem automobilu asi nikdo poradit nepotřebuje, zde se postačí řídit ryze svými smysly a zakoupit si takový vůz, který vás uspokojí jak po technické, tak i designové stránce. Pak se však objevují rozhodnutí, u nichž si nemusíte být úplně jistí a pomoc je vítanou oporou. Jak správně vybrat střešní nosič? Dokážete si poradit i v této oblasti nákupu? Moderní trhová nabídka je celkem rozmanitá, proto věnujte pozornost následujícím řádků, kde se dozvíte velmi cenné informace usnadňující výběr správného nosiče.

Střešní nosiče na auto

Ještě před tím, než se o střešní nosiče na auto budete zajímat z trochu bližší perspektivy, ověřte si schválenost výrobku Ministerstvem dopravy ČR pro provoz na našich pozemních komunikacích. Jde o důležitý krok, kterým předejdete pozdějším problémům s pojišťovnou.

Střešní nosiče se rozdělují dle způsobu uchycení na dvě základní kategorie. Tu první představuje základní střešní nosič a druhou střešní nosič na lyžiny. Základní střešní nosič je určen výhradně pro vozidla, která nejsou vybavená podélnými lyžinami – jinak řečeno hagusy. Tyto výrobky se v drtivé většině případu upevňují do originálních otvorů od výrobců aut.

Střešní nosiče na lyžiny

Tento typ střešních nosičů je naopak určen pro vozidla s karosérií kombi, jejichž výbava se opírá o podélné lyžiny. Nosič upevníte na podélníky za pomocí stahovacího elementu. Aby se vaše objednávka setkala s úspěchem a následnou spokojeností ze strany uživatele, zjistěte si přesné rozpětí a rozměry podélníků na vašem vozidle.

Navštivte internetové stránky profesionální společnosti Elsa Group nabízející obrovské množství střešních nosičů a příslušenství za rozumnou cenu. Objednejte si je s expresní dodávkovou do 24 hodin. V nabídce naleznete střešní nosiče na příčníky, lyže, boxy i jízdní kola.

Uncategorized